Eko Festyn od 16:00

Program

Zbiórka odpadów problemowych – parking przy ul. Strzeleckiej / Kosynierów

(zużyty sprzęt RTV i AGD, odpady wielkogabarytowe, zużyte baterie i świetlówki )

Piątek, 11.09. godz. 10:00 – 18:00

Sobota, 12.09. 10:00 – 14:00

BAWMY SIĘ Z EKOLOGIĄ

Program przygotowany przez grupę animacyjną Mozaika. Zobaczymy w nim min. teatr tańca „Od nasionka aż po drzewko”, sprawdzimy, czy folia może tańczyć i jak tanecznie można segregować śmieci, zagramy w owocowo - warzywne kalambury.

ŁOBUZY

Łobuzy to projekt, który szturmem zawładnął Polską sceną disco i dance. Koncerty zespołu przyciągają tysiące widzów, a doświadczenie sceniczne, muzyka i „żywe” instrumenty (wokal, perkusja, gitara) tworzą energetyczny show pełen interakcji z publicznością. Łobuzy mają na swoim koncie przeszło 1000 zagranych koncertów, ponad 260 mln odsłon piosenek w serwisie YouTube, jak również liczne nagrody czy wyróżnienia, m.in. za singiel pt. „Urok”, który zdobył nagrodę PL MVA jako „Najlepszy Teledysk Disco 2019 roku”. Formacja jest autorem takich hitów jak:
– „Ona czuje we mnie piniądz” (ponad 94 mln odsłon na portalu YouTube),
– „Zbuntowany Anioł” (ponad 95 mln odsłon na portalu YouTube),
– „Oczy jak pińć złoty” (najczęściej pobierany utwór disco polo 2018),
– „Łobuz kocha najbardziej” (ponad 35 mln odsłon na portalu YouTube),
– „Dla Ciebie kupie se spodnie” (ponad 29 mln odsłon na portalu YouTube).

SEKCJA TAŃCA OŚRODKA KULTURY W SWARZĘDZU

Sekcja Tańca działa przy swarzędzkim Ośrodku Kultury. Zaprasza dzieci i młodzież z całej gminy, które chcą rozwijać umiejętności taneczne. Występy młodych tancerzy uświetniają liczne imprezy i pokazy.

SEKCJA WOKALNA OŚRODKA KULTURY W SWARZĘDZU

Sekcja Piosenki działa przy swarzędzkim Ośrodku Kultury od marca 2007 roku, pod artystycznym kierownictwem Katarzyny Stramowskiej oraz Kingi Kielich. Młodzi śpiewacy mają w repertuarze piosenki polskich i zagranicznych wykonawców.

Partnerzy:

Patroni medialni:Współorganizator: